Site hakkında

Burası kullanıcıların yorum gönderebileceği, fotoğraf paylaşabileceği, Web'deki haberlere veya diğer ilginç içeriklere bağlanabileceği, oyun oynayabileceği, canlı sohbet edebileceği ve hatta canlı video yayınlayabileceği ve artırılmış gerçeklik (augmented reality)  teknolojisinin de entegre edildiği bir eşcinsel sosyal paylaşım ağı ve sohbet hizmetidir. Sosyal ağımız, arkadaşlarınızın "Akış etkinliği" olarak adlandırılan profil sayfalarında, etkileşimli çevrimiçi sohbeti, iletişimde kalmayı, bilgi paylaşmayı veya sadece "merhaba" demek için yorum yapma özelliğini destekler.

İnsanların neden sosyal ağımızı kullanmaktan hoşlandıklarını hiç merak ettiniz mi? E-posta, anında mesajlaşma araçları gibi çevrimiçi iletişim kurmanın birçok yolu var. Burayı ayrıcalıklı kılan, arkadaş olarak eklediğiniz kişilerle aynı anda bağlantı kurma ve içerik paylaşabilme yeteneğidir. Tıpkı facebook ve İnstagram gibi. Ancak buradaki kitle genelde senle aynı kafada! 

Her üyenin kişisel profilinde, iletişimde kilit nokta olan olan bir kaç network kurma bileşenleri vardır. En popüler olanı, aslında sanal bir bülten panosu olan genel akış etkinliği sayfasıdır. Kendi akışınıza veya başka bir üyenin akışına bırakılan mesajlar metin, video veya fotoğraf olabilir.

Bugün bize katılın ve kendi ağınızı oluşturmaya başlayın!