Site hakkında

Yeni özellikleriyle tamamen ücretsiz gay arkadaşlık ve sohbet sitesi

Burası kullanıcıların yorum, fotoğraf paylaşıp, görüntülü sohbet edebileceği ve artırılmış gerçeklik (augmented reality)  teknolojisinin entegre edildiği bir eşcinsel sosyal paylaşım ağı ve sohbet hizmetidir. Sosyal ağımız, arkadaşlarınızın "Akış etkinliği" olarak adlandırılan profil sayfalarında, etkileşimli çevrimiçi sohbeti, iletişimde kalmayı, bilgi paylaşmayı veya sadece "merhaba" demek için yorum yapma özelliğini destekler.

İnsanların neden sosyal ağımızı kullanmaktan hoşlandıklarını hiç merak ettiniz mi? E-posta, anında mesajlaşma araçları gibi çevrimiçi iletişim kurmanın birçok yolu var. Burayı ayrıcalıklı kılan, arkadaş olarak eklediğiniz kişilerle aynı anda bağlantı kurma ve içerik paylaşabilme yeteneğidir. Tıpkı facebook ve İnstagram gibi. Ancak buradaki kitle genelde senle aynı kafada! 

Her üyenin kişisel profilinde, iletişimde kilit nokta olan olan bir kaç network kurma bileşenleri vardır. En popüler olanı, aslında sanal bir bülten panosu olan genel akış etkinliği sayfasıdır. Kendi akışınıza veya başka bir üyenin akışına bırakılan mesajlar metin, video, fotoğraf veya webdeki ilginç içeriklere erişim linki olabilir.

Bugün bize katılın ve kendi ağınızı oluşturmaya başlayın!

 

Gay Sohbet ve Arkadaşlık Sitesi AngelsTurkiye'de Mutluluğu Bulman Dileğiyle

gay sohbet sitesi yeni nesil

Türkiye'de eşcinsel erkekler ve diğer LGBT bireylerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi Angelsturkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızdan gelen kullanıcılarımızın katılımı ile bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artması ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin. 'O' özel kişiyi bulman ümidyle.

Yeni Nesil Gay Sohbet Ve Arkadaşlık Sitesi

Bir yazılım firmanın lisanslı ürünü olup 2001 yılından bu yana geliştirilen muhteşem bir arkadaşlık ve sosyal ağ sitesi uygulaması olan AngelsTürkiye, Türkiyeyi uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü yeni nesil bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabilirsin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Sizce de ilginç bir detay değil mi? AngelsTürkiye eşsinsel topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebilecek yeni insanlar tanımak hiç fena olmaz diyorsanız, hemen uygulama mağazalarından indirebilir ve hemen etkileşime başlayabilirsiniz

Bloglarımızı ve içeriklerimizi güvende tutmak için Google'ın güçlü, ücretsiz ve emsalsiz Blogger altyapısında tutmayı özellikle tercih ettik

Blogger platformunun olağanüstü gücünden yararlanan blogumuz yine aynı şekilde blogger tarafından sağlanan blogspot uzantılı alan adı altında LGBT içerikler üretmeye ve paylaşmaya devam ediyor. Blogumuzu başka bir alan adına yönlendirmeye veya daha kurumsal bir izlenim bırakmaya gerek duymadık keza bunu yapmak çok basit bir işlemdir. Çünkü; Tamamen otantik ve özgün bir ortam oluşturmak istememizin yanı sıra Blogger'ın sağladığı alan adı ve barındırma ortamı sayesinde blogumuz diğer çevrim içi hizmetimizden veya olası alan adı yenilenmesinin gerekli olduğu durumlar gibi aksaklıklardan etkilenmeden hep var olsun istedik. Anlatmak istediklerimiz ve anlatmaya devam edeceğimiz tüm yazılarımız blogspot uzantılı blogumuzda hiç bir güvenlik riski barındırmadan var olacak. Içeriklerimizin hiç bir sorun ve engel ile karşılaşmadan çevrimiçi ortamda kalmasını sağlayabilmek ancak bu şekilde mümkün olabilirdi. Bunun için Tüm ayrıntıları düşündük ve en sağlıklısının bu olduğuna karar verdik.

Türkiye'de Google Reklam Ağı İş Ortaklığı için onay alan ilk eşcinsel sohbet ve sosyal ağ sitesi

Hem blogger sitemizde hem de Angelsturkiye gay sohbet sitesi servisimizde Google görüntülü reklam ağı iş ortaklığı için onay almış İlk LGBT topluluğu olduğumuzu bildirmekten gurur ve mutluluk duyarız.

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden çarpıcı başlık ve konularla dolu. Uzun uzun, dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız, özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Lgbti Blog kategorisini mutlaka ziyaret et https://stories.angelsturkiye.com/

Tamamen kendine özgü yapısıyla projemizi ve sosyal medya bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platfromlarını da oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye gay arkadaşlık uygulaması ve sitesi, varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığından bu yana 2 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor.

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için yeni bir arkadaşlık ve sohbet servisi

Angelsturkiye, özellikle eşcinsel erkekler için uyarlanmış, güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet uygulaması ve sitesidir. Günümüzde Türkiye'de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında 'gay sohbet siteleri' vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısi olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu. Yani arama sonuçlarındaki listelerde 'gay sohbet sitesi' başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gay arkadaşlık sitelerinin dışında diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok, heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri, aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşma umuduyla katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve tüm LGBT camiiası için özel olarak yapılmıştır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir gay sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur.

Projemiz tamamen ücretsiz. Üstelik projemizi öne çıkaran en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır. Kullanıcılar görüntülü aramayı bilgisayar ortamında daha sıkıntısız deneyimleyebilir. Görüntülü görüşme özelliği şu aşamada mobil ortamda, yazılım firmasının gerekli gördüğü standartları taşıyan cihaz ve tarayıcılarda sağlıklı çalışmaktadır. Çoğunlukla sıkıntsız çalışmasını beklemekteyiz. Olası hatalar yazılım firmasına sürekli bildirilmektedir. Bize karşılaştığınız hataları lütfen iletiniz.

AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, alaksız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alaksız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet ve paylaşım platfromudur ve kitle sadece LGBT ve veya LGBT curious bireylerden ibarettir. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz amacımız, Türkiyede, LGBT topluluğunun, kendini özgürce ifade edebileceği ve ciddi ilişkiler beklentisinde olanların uğrak noktası olabilecek alternatif bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmaktır.

*AngelsTurkiye gay arkadaşlık platfromunun, yanıltıcı, alakasız profiller veya kimliklerle kullanılmasına veya uygun olmayan bir fotoğrafın herkese açık şekilde paylaşılmasına veya profilin herhangi bir şekilde kötüye kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu, tüm kullanıcıların haklarını eşit oranda korumak için alınmış basit önlemlerden biri olmakla birlikte bu profilleri manuel olarak siliyoruz. Bunun dışında eposta hesabı ile üyeliğini etkinleştirmeyen üyelikler sisteme giriş yapamaz ve 24 saatin sonunda otomatik olarak silinir. Uygulamamız çok yeni olduğu için tüm konularda tüm kullanıcılarımızı toplam üye sayısına kadar net bir şekilde bilgilendiririz. Böylece beklentileriniz ve karşılaştıklarınız konusunda hayal kırıklığı yaşamanızı istemeyiz. Sanal ortamda çevrim içi bir topluluk oluşturmak zaman meselesi olmasına rağmen, bu zaman boyunca hiç bir yanıltıcı profile veya görsele izin verilmeyecektir. Kullanıcılarımızın çoğu birbiriyle etkileşim içinde olan gerçek kişiler olup aynı anda çevrim içi olma sayısı da artış göstermekte ve artmaya devam etmektedir. Şişme rakamlar veya bir daha asla gelmeyen kullanıcıları toplam kullanıcı sayımızı yansıtan rakamlara asla katmıyoruz. Üye sayımız 6000'e yaklaşmaktadır.