Have an account? Sign in
Bilgilendirme

Merhaba

Alttaki maddeler sitenin tüm kullanıcılarına ilk kayıt esnasında, moderatörler tarafından gönderilen özet bilgilendirme mesajının ayrıntılı sunumudur. Bu mesaj içeriğinde zamanla değişiklikler olabilir. 

 

 

1- Burada adil ve güvenli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz! Bunlar çok göreceli kavramlar olsa da, bunun için çeşitli önlemler almamız gerekir.

2- Kendini ifade etmeyen resimler yüklemezsen seviniriz ;) Araba, mobilya, çicek, böcek, kuş gibi resimler senle alakalı değil demektir. Maalesef kabul edilmiyor. Hiç yüklememek daha iyi. Anladın sen onu :) Hatta resim yüklememek en doğal hakkın. Ancak maalesef burada hiç resim yüklemeyenlere bir kısıtlama var fotoları tam boy görmek yasak he he görürsün girince ;) 

3- Lütfen özel resimlerini de özel olarak işaretle! Her yerinin gösterilmeye değer olduğuna katılıyoruz :) Ancak narsistçe yaklaşıp kendinden emin bir tavırla çok iddalı olsa bile herkese açık resim olrak cinsel organ resimleri veya benzeri yetişkin görsellere maalesef izin veremiyoruz, zira bu projenin kapatılmasına sebep olabilir. Hangi resminin özel, hangi resminin herkese açık olabileciği kararını sana bırakıyoruz. Özel resimlerde istediğin özel resmini ekleyebilirsin. 

4- Resim sınırı yok ama bunu kötüye kullanma. 10 20 30 40? Kafana göre takıl... Ancak bir birine çok benzeyen 30 fotoğrafın ne anlamı var ki ? Farklı olduğun açıları göster... Bu bazen daha olumlu geri dönüşler alman için yeterli istersen 50 tane aynı resmi yükle... Yok yok öyle de yapma silinir zaten :) 

5- Mail aktivasyon linkiyle üyeliğini etkinleşitmeyi unutma (5 gün içinde profilini etkinleştirmen gerekir. Lütfen anlayış göster. Bu önlem senin sen olduğunu ıspatlaman demek oluyor.) Veya; Sosyal medya hesabınla kaydol, çünkü o zaten çevrim içi ortamda onaylanmış bir hesaptır. Mail aktivasyonu bu durumda gerekmiyor.

6- Sosyal medya hesabınla giriş yaptıysan etkinleştirmene gerek yok! Üstelik sosyal medya hesabınla şifre vs. hatırlamana gerek kalmaz.. T ek tıkla giriş daha pratik... E yinede sen bilirsin ;) 

7- Profil yazın ve resimlerin moderatörlerin onayından geçene kadar gösterilmez. Telefon numarını profilene yazma veya özel resimlerini herkese açık olarak yayınlama. Bu yasağı biz koymuyoruz ve anlayışlı olmanızı takdir ediyoruz. İyi eğlenceler ;)

5000 üye sayısına yaklaşıyoruz. 4000 üyeyi geçtik bile, çevrim içi kimsecikleri göremezsen daha sonra yine ziyaret et. Projemiz çok yeni ve binlerce liralık reklam projelerimiz yok. Burası zaten ücretsiz ve tüm üyeler gerçek. Çevrim içi olmasalar bile mesajını alabilirler. Filtrelere göz atmayı unutma. Ha bu arada; profiline bakan, mesaj atan, veya beğenen. olduğunda bildirim alacaksın. Bunlar da ücretsiz emin ol. Diğer bir çok projede bunlar ücretli özelliklerdir. Yinede rahatsız olurum dersen ayarlardan kapatabilirsin. Diğer bir çok gerekli gereksiz özelliği kullandıkça değerlendirebilir bize fikirlerini yazabilirsin. Çünü saçma sapan özelliklerde burada. Girince bakarsın ne alaka dersen moderatörlerden birine sorabilirsin :) sana saçma bir cevap verirler merak etme :) 

Bu arada sosyal medyada bizi takip etmek istersen; Bir kaç farklı platfromda bişiler paylaşıyoruz. Instagram Twitter ve özellikle Tumblr sayfamıza bakabilirsin.. A bu arada pinterest sayfamızda pek güzel ;)

Twitter hesabımız: https://twitter.com/angelsturkiye

Bir sorun varsa sorabilirsin, Cevap alabilme ihtimalin yüksek

Profil oluşturma tüyoları sayfamıza göz atabilirsin. Farketmediğin bir şeyler olabilir ;) 

https://angelsturkiye.com/page?id=492