Bilgilendirme

Lütfen site kullanımıyla alakalı genel bilgilendirme içeren bu bilgilendirme metnini mutlaka okuyun.

Akış etkinliğinde paylaşım ve eposta ile üyelik etkinleştirme

Akış etkinliği

Akış etkinliği (duvarınız) kendinizi ve mesajınızı herkese göstermenin en etkili yoludur. Akış etkinliği sitedeki bütün herkesin gördüğü ana duvardır. İletişimde kalmanız için tasarlanmıştır. Akış etkinliğinde (duvarınızda) tüm gönderiler varsayılan olarak 'herkese açık' paylaşılır! Burada amaç zaten budur. Ancak, hassas bilgi içerdiğini düşündüğünüz tüm yazı ve görsellerinizi 'sadece arkadaşlarım' veya 'sadece ben' şeklinde işaretlemeniz gerekmektedir. Kötüye kullanım durumunda üyelik derhal silinir! 

Hassas içerik nasıl paylaşırım?

Profil akışınız (duvarınız) herkese açık olmasına rağmen, dilediğiniz gönderiyi sadece kendiniz veya sadece arkadaşlarınızın görebileceği şekilde paylaşmanız münkün. İçeriğinizi paylaştıktan sonra hemen yanındaki seçeneklerden bunu değiştirebilirsiniz. Böylece sadece arkadaş olduğunuz kişiler hasas içerikli paylaşımlarınıza erişebilir. Lütfen attaki resme bakınız.

E-posta etkinleştirme avantajları

Mail etkinleştirme tek seferlik basit bir işlemdir. Doğru bir mail adresi ile üye olduysanız etkinleştirme maili bir kaç dakika içinde gelecektir. Değerli kullanıcımız, mailinizi etkinleştirerek, sistemdeki diğer kullanıcıların sizinle ilgilendiğinden haberdar olursunuz. Sistem sadece e-posta adresini etkinleştirmiş kullanıcılara bu dildirimleri gönderecektir. Sizinle ilgilenen, mesaj bırakan olduğunda anında bir mail alacaksınız. Bu hizmet bir çok popüler arkadaşlık sitesinde ücretli özellikler kapsamındadır. Burada tamamen ücretsiz!

Şahsi mail adresinizi kullanmak zorunda değilsiniz.

Değerli kullanıcımız, gizlilikten yana endişeleriniz olabileceğini düşündüğümüz için size bu tüyoyu vermenin iyi bir fikir olduğunu düşünüyoruz.Şahsi mail adresinizi kullanmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda dilerseniz kendinize yeni bir mail hesabı oluşturabilirsiniz. Gmail, Hotmail, Yahoo veya başka hangisini isterseniz kendinize yeni bir mail adresi alabilirsiniz. Bu mail ile üyeliğinizi etkinleştirebilirsiniz.

Üyeliğimi etkinleştirmezsem ne olur?

Kısa süre sonra profiliniz silinir. Sistem tamamen otomatik çalışır! Üyeler belli bir zaman içinde üyeliğini etkinleştirmez ise, profilleri askıya alınır. Bu kullanıcılar askıya alınmış profil ekranıyla karşılaşırlar. Bu durumda sistem üye'den erişimi olan herhangi bir mail adresi isteyecektir. Bu ekran ile karşılaşırsanız ve üyeliğinizi etkinleştirmek isterseniz, profilinizi, silinmeden önce erişiminiz olan herhangi doğru bir mail adresi girerek aynı kullanıcı hesabınız ile kullanmaya devam edebilirsiniz Ve üyeliğini etkinleştirmiş tüm kullanıcıların avantajlarına sahip olabilirisiniz. Yinede etkinleştirmek istemezsen profilin bir müddet sonra otomatik silinir.

Topluluğu korumak için genel kurallar

1- Burada adil ve güvenli bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz! Bunlar çok göreceli kavramlar olsa da, bunun için çeşitli önlemler almaya çalışıyoruz.
2- Kendini ifade etmeyen resimler yüklemezsen seviniriz ;) Araba, mobilya, çicek, böcek, kuş gibi resimler senle alakalı değil demektir. Maalesef kabul edilmiyor. Bu durumda resim yüklemedende kullanabilirsiniz.
3- Her yerinin gösterilmeye değer olduğuna katılıyoruz :) Ancak narsistçe yaklaşıp kendinden emin bir tavırla çok iddalı olsa bile herkese açık resim olarak, cinsel organ resimleri veya benzeri çıplaklık içeren görselleri lütfen yükleme! Zira bu projenin kapatılmasına sebep olabilir. Yakın zamanda sistemdeki özel resimler modülü yeniden etkinleştirilecek. Bu süre boyunca tüm resimler herkese açık olarak yayınlanır.
4- Lütfen herhangi bir profesyonel görüşme türü veya bunu çağrıştırabilecek görsel veya yazılı bir profil veya benzeri bir iletişim örneği oluşturma. Ve lütfen bunu, birinin özgürlük alanına veya yaşamak için seçimlerine istinaden gösterdiğimiz bir kabalık olarak algılama. İnternet sitelerinin sanal ortamdaki varlığını koruyabilmesi için belli yasal süreçlerin gerektirdiğini yerine getirmesi şarttır. 
5- Resim sınırı yok ama bunu kötüye kullanma. 10 20 30 40? Kafana göre takıl... Ancak bir birine çok benzeyen 30 fotoğrafın ne anlamı var ki ? Farklı olduğun açıları göster... Bu, bazen daha olumlu geri dönüşler alman için yeterli istersen 50 tane aynı resmi yükle... Yok yok öyle de yapma moderatörler silebilir :)

6000 üye sayısına yaklaşıyoruz. 5750 üyeyi geçtik bile, çevrim içi kimsecikleri göremezsen daha sonra yine ziyaret et. Projemiz çok yeni ve binlerce liralık reklam projelerimiz yok. Burası zaten ücretsiz ve tüm üyeler gerçek. Çevrim içi olmasalar bile mesajını alabilirler. Filtrelere göz atmayı unutma. Ha bu arada; profiline bakan, mesaj atan, veya beğenen. olduğunda bildirim alacaksın. Bunlar da ücretsiz emin ol. Diğer bir çok projede bunlar ücretli özelliklerdir. Yinede rahatsız olurum dersen ayarlardan kapatabilirsin. Diğer bir çok gerekli gereksiz özelliği kullandıkça değerlendirebilir bize fikirlerini yazabilirsin. Çünkü saçma sapan özelliklerde burada ama emin olun hiç de fena değil diyeceksiniz. Gitmeseniz de sizin :) Girince bakarsın ne alaka dersen moderatörlerden birine sorabilirsin :) sana saçma bir cevap verirler merak etme :)Bu arada sosyal medyada bizi takip etmek istersen; Bir kaç farklı platfromda bişiler paylaşıyoruz. Instagram Twitter ve özellikle Tumblr sayfamıza bakabilirsin.. A bu arada pinterest sayfamızda pek güzel ;)Twitter hesabımız: @angelsturkiyeTumblr hesabımız: @angelsturkiyeBir sorun varsa moderatörlere sorabilirsin, Cevap alabilme ihtimalin yüksekProfil oluşturma tüyoları sayfamıza da göz atabilirsin. Farketmediğin bir şeyler olabilir ;)