Hakkımızda

Gay Sohbet ve Arkadaşlık Sitesi AngelsTurkiye'de Mutluluğu Bulman Dileğiyle

gay sohbet sitesi yeni nesil

Türkiye'de eşcinsel erkekler ve diğer LGBT bireylerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi Angelsturkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızdan gelen kullanıcılarımızın katılımı ile bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artması ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin. 'O' özel kişiyi bulman ümidyle.

Yeni Nesil Gay Sohbet Ve Arkadaşlık Sitesi

Bir yazılım firmanın lisanslı ürünü olup 2001 yılından bu yana geliştirilen muhteşem bir arkadaşlık ve sosyal ağ sitesi uygulaması olan AngelsTürkiye, Türkiyeyi uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü yeni nesil bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabilirsin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Sizce de diğer gay sohbet sitelerinden çok daha ayrıcalıklı ve özel bir yer olduğumuzu söylemeye yetecek ilginç bir detay değil mi? AngelsTürkiye topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebileceğiniz yeni insanları tanıma fırsatı hiç fena olmaz diyorsan, daha fazla bilgi için hemen hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya dilersen blog sayfamızı ve ilginç içerikleriyle sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsin.

Bloglarımızı ve içeriklerimizi güvende tutmak için Google'ın güçlü, ücretsiz ve emsalsiz Blogger altyapısında tutmayı özellikle tercih ettik

Blogger platformunun olağanüstü gücünden yararlanan blogumuz yine aynı şekilde blogger tarafından sağlanan blogspot uzantılı alan adı altında LGBT içerikler üretmeye ve paylaşmaya devam ediyor. Blogumuzu başka bir alan adına yönlendirmeye veya daha kurumsal bir izlenim bırakmaya gerek duymadık keza bunu yapmak çok basit bir işlemdir. Çünkü; Tamamen otantik ve özgün bir ortam oluşturmak istememizin yanı sıra Blogger'ın sağladığı alan adı ve barındırma ortamı sayesinde blogumuz diğer çevrim içi hizmetimizden veya olası alan adı yenilenmesinin gerekli olduğu durumlar gibi aksaklıklardan etkilenmeden hep var olsun istedik. Anlatmak istediklerimiz ve anlatmaya devam edeceğimiz tüm yazılarımız blogspot uzantılı blogumuzda hiç bir güvenlik riski barındırmadan var olacak. Içeriklerimizin hiç bir sorun ve engel ile karşılaşmadan çevrimiçi ortamda kalmasını sağlayabilmek ancak bu şekilde mümkün olabilirdi. Bunun için Tüm ayrıntıları düşündük ve en sağlıklısının bu olduğuna karar verdik.

Türkiye'de Google Görüntülü Reklam Ağı İş Ortaklığı için onay alan ilk LGBT sohbet sitesi

Hem blogger sitemizde hem de Angelsturkiye gay sohbet sitesi servisimizde Google görüntülü reklam ağı iş ortaklığı için onay almış İlk LGBT topluluğu olduğumuzu bildirmekten gurur ve mutluluk duyarız.

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Aklımıza takılanlar ve veya hakkında söyleyecek bir şeylerimiz olan her şeyi kaleme aldığımız bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden çarpıcı başlık ve konularla dolu. Tabiki sadece başlık değil, dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız ve hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Dilersen basit bir blogger hesabınla bize katılman bile çok kolay. Görmek istersen işte buradayız https://lgbtarkadaslik.blogspot.com/

Senin için yazmaya ilginç başlıkları kaleme almaya devam edeceğiz. Tamamen kendine özgü, ve tamamen özgün yapısıyla projemizi ve sosyal blog bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platfromlarınıda oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye LGBT arkadaşlık ve sohbet sitemizin varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığımızdan bu yana 2 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor.

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için yeni bir arkadaşlık ve sohbet servisi

Angelsturkiye özellikle eşcinsel erkekler için özel bir buluşma noktası olmak için ciddi çaba sarf eden ve güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet sitesidir. Günümüzde Türkiye'de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında 'gay sohbet siteleri' vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısi olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu. Yani arama sonuçlarındaki listelerde 'gay sohbet sitesi' başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gay sohbet sitelerinin haricinde diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşma umuduyla katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve tüm LGBT camiiası için özel olarak yapılmıştır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur.

Projemizin tüm özellikleri çok uzun bir süre boyunca ücretsiz. Bu süreçle alakalı bilgi almak için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir projemizi nasıl ücretsiz sunduğumuzla alakalı daha fazla bilgi bulabilirsin. Üstelik projemizi diğer bütün projelerden ayırt eden en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır. Kullanıcılar görüntülü aramayı bilgisayar ortamında daha sıkıntısız deneyimleyebilir. Görüntülü görüşme özelliği şu aşamada mobil ortamda, yazılım firmasının gerekli gördüğü standartları taşımayan cihaz ve tarayıcılarda veya benzersiz diğer sebeplerden ötürü sağlıklı çalışmayabilir. Ancak siz yinede deneyebilirsiniz. Çoğunlukla sıkıntsız çalışmasını beklemekteyiz. Olası hatalar yazılım firmasına sürekli bildirilmektedir. İletişimde kalmanız için sitemizin tüm özellikleri kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, alaksız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alaksız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet platfromu olacak ve kitle sadece LGBT ve veya LGBT curious bireylerden ibaret olacaktır. Bu, bizi diğer gay sohbet ve arkadaşlık sitelerinden ayırt eden en temel ve spesifik bir detaydır. Çünkü burada LGBT topluluğunun mutluluğu için bir damla olma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz üzere amacımız, Türkiyede LGBT topluluğunun kendini özgürce ifade edebileceği ve ciddi ilişkiler beklentisinde olanların uğrak noktası olabilecek alternatif bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmak istiyoruz.