Kameralı gay sohbet

AngelsTurkiye'nin Kameralı gay sohbet odaları nasıl kullanılır ?

Alltaki görsellerde kameralı görüşmenin nasıl sağlanabileceği ile ilgili ayrıntıları görerek çok daha iyi anlayabilirsiniz.

1- Resimde görüldüğü gibi kullanıcının profil sayfasında video sohbet butonuna basın2- Karşınıza davetin gönderildiğine dair bir kutucuk çıkar3- Bu aşamada kullanıcının davetinizi kabul etmesini bekleyin
Davetiniz diğer kullanıcının ekranında alttaki resimde olduğu gibi görünecektir. Kullanıcı davetin kimden geldiğini bu pencerede görür. Kabul ederse görüntülü görüşme sayfasına otomatik olarak geçersiniz. Bu sayfada beklemenize gerek yok4- Kullanıcı davetinizi kabul ettikten sonra bağlantı kurulurken bağlan butonu henüz aktif değildir. Kullanıcı sizinle aynı sayfada olabilir de olmayabilir de. Kullanıcı gerekli tarayıcı standartlarını karşılamıyor da olabilir veya kamera ve mikrofona erişim vermemiş olabilir. Sık karşılaşacağınız bir sorun değildir. Ancak kullanıcı onay verirse alttaki ekranda buluşursunuz.

5- Her iki kullanıcı arasında sağlıklı bir bağlantı sağlandıktan sonra alttaki resimdeki gibi 'bağlan' seçeneği etkinleşir ve her iki tarafında buna izin vermesi gerekir. Taraflardan birisi görüntü izni vermez ise, tek taraflı bir görüşme başlamaz. Yani her iki kullanıcının da kamerası aynı anda açılmaya programlanmıştır. Tek taraflı açılmaz. Bağlantıdan kaynaklı bir sorun yok ise 'Bağlan' düğmesi yeşile dönecektir.

6- Bağlan butonu etkinleştikten sonra 'bağlan' tuşuna basın ve karşı tarafın gelen çağrıyı kabul etmesini bekleyin. Siz bağlan düğmesine bastıktan sonra kameranız açılır ancak karşıya gönderilmez kullanıcının cevabı beklenir


7-Bu sırada kullanıcının ekranında gelen çağrıyı kabul et düğmesi belirecektir.


Kullanıcılar görüntü izni verdikten sonra gelen aramayı kabul et seçeneği etkinleşir. Bu sağlıklı bir bağlantının sağlandığı anlamına gelir. Kamera ve mikrofona izin vermeniz gerektiğini unutmayınız. İzin verilmediği durumda görüntülü görüşme sağlanamaz. Her iki kullanıcı görüntülü görüşme onayı vermiş ise hiç bir sıkıntı olmadan kameralı görüşme başlar.

Kameralı görüşmeyi destekleyen bir gay arkadaşlık ve sohbet uygulaması 

AngelsTurkiye, 'kameralı gay arkadaşlık sitesi' konseptini bünyesine entegre eden bir gay sosyal ağ projesidir. Kameralı görüşme özelliği, genellikle gizlilik ve benzeri sebeplerden ötürü, bir şekilde resim yüklemek konusunda kararsız veya çekimser kalan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Veya aşk için ilk kıvılcımda olabilir :) Hepsinden de önemlisi karşılıklı hoşlaştığınız biriyle görüntülü görüşme yapmak çok heyecan verici bir deneyim. E tabi Whatsapp'dan daha iyi bir görüntülü görüşme deneyimi sunabileceğimizi de kastetmiyoruz çünkü bu, kıyas götürmeyecek kadar derin ve hatta bir o kadar da pahalı bir detay olacaktır :) Ancak hassas iletişim bilgilerinizi paylaşmadan öncesi, çok işe yarar bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz :)  Eğer güçlü bir internet bağlantınız var ise; Görüntülü görüşme kalitesinin Whatsap ile benzer bir deneyim olacağını söyleyebilirz! 

Gay arkadaşlık ve sohbet uygulaması AngelsTurkiye   kameralı gay sohbet ve arkadaşlık sitesi

kameralı gay sohbetkameralı gay sohbet

AngelsTurkiye'nin Kameralı gay sohbet odaları nasıl kullanılır?

1- Kullanıcının profil sayfasında video sohbet butonuna basın
2- Karşınıza gelen davet penceresinde gönder butonuna basın
3- Davet gönderildi penceresi belirecektir.
4- Kullanıcının davetinizi kabul etmesini bekleyin
5- Davetiniz diğer kullanıcının ekranında görünecektir.
6- Kullanıcı davetin kimden geldiğiyle alakalı bilgileri bu pencerede görecektir.
7- Kullanıcı ile aranızda bağlantı kurulurken görüntü izni iste butonu henüz aktif değildir. Bu durumda kullanıcı sizinle aynı sayfada olabilir de olmayabilir de. Kullanıcı gerekli tarayıcı standartlarını karşılamıyor da olabilir veya kamera ve mikrofona erişim vermemiş olabilir. Sık karşılaşacağınız bir sorun değildir. Her iki kullanıcı arasında sağlıklı bir bağlantı sağlandıktan sonra 'görüntü izni iste' seçeneği etkinleşir ve her iki tarafında buna izin vermesi gerekir. Taraflardan birisi görüntü izni vermez ise, tek taraflı bir görüşme başlamaz. Yani her iki kullanıcının da kamerası aynı anda açılmaya programlanmıştır. Tek taraflı açılmaz. Bağlantıdan kaynaklı bir sorun yok ise sorunsuzca iletişim kurabilirsiniz.  

8- Kullanıcılar görüntü izni verdikten sonra gelen aramayı kabul et seçeneği etkinleşir. Bu sağlıklı bir bağlantının sağlandığı anlamına gelir. Her iki kullanıcıda görüntülü görüşme onayı vermiş ise hiç bir sıkıntı olmadan kameralı görüşme başlar.