Gay sohbet

AngelsTurkiye Gay sosyal ağı ve sohbet sitesi

Angelsturkiye, premium özellikleriyle yeni nesil gay sosyal ağı ve sohbet sitesidir. Ayrıca tamamen ücretsiz! Türkiyedeki diğer gay arkadaşlık sitelerine ufak çapta değişik bir alternatif olması amacıyla kurulan projemiz iyi bir yazılım işçiliğinin ürünü olmasının yanısıra, Türkiyedeki LGBT (Lezbiyen Gay Biseksüel Trans) topluluğuna hitap eden çöpçatan sitelerinin diğerlerinden farklı bir yaklaşımla daha fazla etkileşimde bulunabileceğiniz bir sosyal ağ projesi olmak yapıldı. En kilit özellikleri bünyesinde barındıran AngelsTurkiye güçlü arayüzüyle, daha düzenli bir kullanım ve hepsi bir arada olan bütünleşik alt yapısıyla, Türkiyedeki diğer bir çok arkadaşlık sitelerine dahi kıyasla daha verimli bir iletişim sağlar. Apple Store ve Google Play'de indirebileceğiniz uyglamalarımız ile iletişimde ve etkileşimde kalmak hiç olmadığı kadar kolay. Görüntülü ve sesli sohbet seçeneklerinide bir arada sunan projemizde, 3 boyutlu galerilere kendi resimlerinizi yükleyebilir ve oyunlar gibi özelliklerle etkileşimde olmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz!

Projemizin yeni arayüzüne geçtiğimizden bu yana bir çok sistemsel hatayı giderdik. Siz ön planda iletişimde ve etkileşimde kalmaya devam ederken, yazılım ekibimiz arka planda herşeyin kusursuz olmasını sağlamak için çalışmalar yapmakta ve devam etmektedir. Dilerseniz bize nasıl daha iyi olabileceğimizi veya varsa fikirlerinizi iletmekten çekinmeyiniz. Moderatörlerimiz istek öneri veya yardım desteğinizi bize iletecektir.

Google Translate bir Gay arkadaşlık sitesine entegre olursa nasıl olur?

Ne? Eşcinsel Gay arkadaşlık sitesi mi? Elbette ki Google buranın bir eşcinsel arkadaşlık sitesi olmasına aldırış etmiyor :) Google Translate servisinin sunduğu kişisel bir tercümana kim hayır diyebilir? Servislerini destekleyen, yazılım mühendisliğini bünyesinde barındıran tüm projelere açık. Ancak gerekliliği tartışılır. Kısaca diyebiliriz ki; Devir değişiyor ve bazen kişiler mutluluğu uzakta arayabilir veya yanındaki biriyle dil bazlı sebeplerden ötürü iletişim sağlayamayabilir. Veya arayış tanımlarının artık farklı parametreleri olduğunu da söylemek söz konusu. Örneğin, Geleceğin arkadaşlık siteleri başlıklı şu yazımızda madalyonun öteki yüzüne bir değinmek istedik! Dilerseniz kısaca bir göz atabilirsiniz. Ayrıca, yeni nesil lgbt bireylerin algı bazında 90'lar kuşağından biraz daha farklı düşündüğü gerçeğini de göz önünde bulundurursak, çoklu dilde etkileşimi ve özel bir tercüme servisini hem eğlenceli hemde teşvik edici ve ilginç bulabilirsiniz.   

Dünyanın her yerinden insanlarla yazışabilmen için tercüman özelliğini etkinleştirdik. Sen kendi dilinde yaz, karşındaki diğer kişi kendi dilinde görsün (şimdilik sadece İngilizce Türkçe dil çifti arasında veya ayarlarınızda gördüğünüz tüm dil çiftlerinde çalışabilir)

Google translate, tercüme amaçlı olarak çoğumuzun kullandığı güçlü bir seçenek, ancak her bir cümleyi tek tek çevirmek veya tek bir paragrafı tercüme etmek için kopyala yapıştır yapmanız gerekiyor. Peki biriyle aynı anda konuşurken tercüme edecek şekilde entegre edilse nasıl olurdu? Yazılım sektörünün son trendlerinden biri olan bu özellik AngelsTurkiye platfromunda! Sen onu nasıl kullanmak istersen kullan! Dilersen hali hazırda yazıştığın birine buraya üye olmasını söyle ve tercümeyle uğraşmadan iletişimde kal! (şu an bu özellik deneme aşamasındadır, ve bazen Google tarafından sınırlandırılabilir veya çalışmayabilir. Ancak şu aşamada tarafımıza Google'dan olumsuz bir bildirim almadık ve sorunsuz çalışmaktadır. Değişiklikler güncellenecektir)

Kameralı görüşme özelliğini bünyesinde barındıran ilk gay sosyal ağı

AngelsTurkiye, diğer gay sohbet sitelerinde görmeye alışık olmadığınız 'kameralı arkadaşlık sitesi' konseptini bünyesine entegre eden ilk gay sosyal ağ projesi diyebilir miyiz? Emin değiliz :) Kameralı görüşme özelliği, genellikle gizlilik ve benzeri sebeplerden ötürü bir şekilde resim yüklemek konusunda kararsız veya çekimser kalan kullanıcılar için iyi bir seçenek.  Veya aşk için ilk kıvılcımda olabilir :) Hepsinden de önemlisi karşılıklı hoşlaştığınız biriyle görüntülü görüşme yapmak çok heyecan verici bir deneyim. E tabi Whatsapp'dan daha iyi bir görüntülü görüşme deneyimi sunabileceğimizi de kastetmiyoruz çünkü bu, kıyas götürmeyecek kadar derin ve hatta bir o kadar da pahalı bir detay olacaktır :) Ancak hassas iletişim bilgilerinizi paylaşmadan öncesi için çok işe yarar bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz :)  Eğer güçlü bir internet bağlantınız var ise; Teoride Whatsap ile benzer bir deneyim olacağını söylemek de mümkün! 

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık ve sohbet sitesine neden üye olmalısınız?

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık servisi projemiz 2017 mart ayında yayın hayatına başladı ve 2 yıl gibi kısa sürede binlerce üye sayısına ulaştı. Elbetteki hedefimiz çok daha büyük kitlelere ulaşmak ve kalabalık arttığında her şeyin çok daha eğlenceli olacağının farkındayız. Lakin arkadaşlık sitelerinin tümü için büyük kitlelere ulaşmak zaman, güven ve ekonomik güç gerektirir. Yinede bilmenizi isteriz ki, sosyal medyadaki bütün kanallarımız sayesinde 6000 üye sayısına ulaştık! Projemize katılan tüm üyelerimize teşekkür eder görünürlük çalışmalarımızın devam ettiğini ve edeceğini belirtmek isteriz. Kusursuz bir sisteme dönüşmemiz kısa bir zaman meselesi, ve çok daha fazla kalabalığın burada olması için bütçe planlamalarımız sürmekte! Bu süreçte kesinlikle sahte, bot veya spam üyeliklere izin verilmemiş ve verilmeyecektir. Zira yüzde yüz adil bir platfrom oluşturma çabası içindeyiz. Sosyal medya kanallarımız sayesinde sitemize üye olan kişiler senin için yep yeni kişilerden oluşuyor dersek çok yanlış olmaz. Elbette arkadaşlık sitelerinde insanların genel arayışlarının ne olduğu veya olacağı konusunda veya özelde nasıl bir ikili ilişki kuracakları konusunda da elimizden bir şey gelmez ve buna müdahele etmek imkansızdır. Ayrıca, gay arkadaşlık uygulamalarının büyük bir çoğunluğunda, açık ve kapalı kişiler, yani kendi yönelimini özgürce ifade edebilenlerin yanı sıra, kendini gizlemek zorunda kalan kişiler de söz konusu olacaktır. Bu bağlamda tek gecelik ilişkiler veya ciddi ilişki arayışında olan kişileri yüzde yüz ayrıştırabilmemiz de söz konusu olamaz. Ama elimizden gelenin en iyisi yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Daha ciddi ilişkiler için daha adil bir platfrom! 

Söz konusu insan ise sonuçları çok doğru hesaplamak ne kadar doğru olabilir ki? Bu bilinçle birlikte biz, yine de ince eleyip sık dokumaya özen gösteriyor ve basit önlemler almaya çalışıyoruz. Ciddi düşünenler işe ciddiyetle başlar. Bü yüzden mail adresine gönderilen aktivasyon linkiyle profilini etkinleştirmeyenler, AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık platfromundan verimli bir şekilde faydalanamaz ve bu üyelikler zamanla silinir. Mail aktivasyon ve avantajları için şu sayfaya bakınız Profil tüyoları

Diğer gay arkadaşlık sitelerinde görmediğiniz yeni yüzlerle karşılaşıp karşılaşmayacağınız konusunda yüzde yüz emin olamayız. Keza buna engel de olamayız! Ancak sosyal medyadaki kitlemizi göz önünde bulundurunca, bizi takip eden veya blog sitelerimizi ziyaret eden gay erkeklerin, lezbiyen bayanların veya trans kadınların önemli bir çoğunluğunun ciddi bir ilişki arayışında oldukları sonucunu çıkardık. Buna istinaden AngelsTurkiye böyle düşünenlere özgü bir platform olsun istedik. Keza sanılanın aksine arkadaşlık sitelerinde aranılan şeyin tek gecelik ilişkilerden ziyade uzun süreli veya ömürlük ilişkiler olduğu bilimselsel bir kanı. Bilimsel verilerle toplumsal verilerin bir biriyle tutuşması ise apayrı paramatreler bütünüdür. Bu bağlamda biz, en azından ilişkilere daha ciddi bakan veya daha ciddi bir ilişki arayışı içinde olan bir LGBT topluluğu oluşturma gayreti içindeyiz. Söz konusu ciddi ilişkiler yaşamaksa, bunun, senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir platfromda olabileceği kanaatindeyiz. İkili ilişkilerinizde, özelinizde ne yaşarsınız bunu bilemez ve hiç bir şeyin garantisini veremeyiz. Ancak basit önlemler ile sitedeki iletişimin ciddiyetini ve sürekliliğini sağlamaya çalışıyoruz. Tabiki gizlilik hakkınızı korumak için en ince ayrıntılar düşünüldü. 

Nasıl işe yarar?

Canlı akış etkinliği

Burada, diğer erkeklerle etkileşimde ve iletişimde kalmak, alışık olduğun sosyal medya deneyiminden bile daha kolay. Üstelik burada takipçiye ihtiyacın yok. Akış etkinliği tüm üyelerin bir birleriyle iletişimde kalmaları için tasarlanmış bir zaman tünelidir. Canlı akış etkinliği, birilerine merhaba demenin en kolay yoludur. İnsanlar isteklerini arayışlarını veya kişisel tanıtımlarını burada paylaşırlar. Profiline ve duvarına yüklediğin resimler herkese açık olarak paylaşılır ve siteki herkes seni orada görür! Kendi akışındaki gönderilerin klasik zaman tüneli gibi çalışır ancak profiline yüklediklerin, profil resmin ve kapak resimlerin herkese açık olarak ayarlanır ve akış etkinliğinde diğer üyelere duyurulur. 

Tamamen gizli kalabilirsin

Kendi kişisel akışın tamemen sana özel. Dilersen kendini ve kişisel duvarını diğer herkesten gizleyebilir ve sadece arkadaşlığa izin verdiklerinin görmesini sağlayabilirsin. Bunun için duvarında paylaştıklarını ve çıplaklık içeren diğer  gönderilerini paylaştıktan hemen sonra 'sadece arkadaşlarım' veya 'sadece ben' şeklinde paylaşabilirsin! Paylaşımlarını tamamen gizli tutmak sana kalmış! 

Civardakiler

Canlı akışın kalabalığı sana sıkıcı gelirse, sana en yakın olanları veya diğer bölgelerdeki erkekleri civardakiler sekmesinde görebilirsin. Dilersen güçlü filtreme seçeneklerine göz atabilirsin!

Bildirimler ile daima iletişimde kal

Çöp çatan sitelerinin çoğu, bazılarının basit düzeyde yapay zeka algoritmasıyla oluşturulduğu ve de birbirine benzer veya farklı özellikleri olan, ve bunları size servis etmek için sunulmuş sıradan sanal ortamlardır. AngelsTurkiye bütünleşik özellikleriyle sıradanlıktan uzak bir yer! Bildirimler, kapatmadığınız sürece çevrim içi olmadığınız zamanlarda, belirlediğiniz kriterlere uyan kişileri size sunmak için arka planda çalışır ve uygun üyeler olunca size mail atar. Sizinle ilgilenen mesaj atan veya profilinzde etkileşime geçenler hemen size bildirilir ve bildirimler tamamen ücretsizdir! (şu aşamada en önemli bildirimler etkin)  

Özgür ol... kendin ol, aşkı bul! 

Sitemizde birden fazla cinsel yönelim seçeneği söz konusu; Çünkü gerçek hayattada Lgbt topluluğu birden fazla yönelimden ibaret bir kitledir. Bu sebepten ötürü projemizi sadece, Lezbiyen, Gay, biseksüel, Trans gibi bir yönelim ayrımının söz konusu olduğu, daha spesifik kategorilere sıkıştırmak istemedik. Tüm LGBT topluluğunun bir çatı altında olmasının daha sağlıklı ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklar ve daha kaliteli bir sohbet ortamı oluşturabileceği kanaatindeyiz. İlgi alanı dışında bırakmak istediklerinizi, en ince ayrıntısına kadar, güçlü filtreleme seçenekleriyle ayrıştırabilirsiniz de! Ne de olsa ilişkiler bir yerde temel içgüdü ve elektirk meselesidir ve bunun da bilincindeyiz!

Heteroseksüel kadın ve erkeklere de açık olan projemiz tüm Lgbt topluluğuna kendilerini ve yönelimlerini özgürce ifade etmeleri için sunulmuş ücretsiz bir platformdur. Projemizde ayrıca kişilerin, yetişkin görsellerinin umuma aykırı bir şekilde yayınlanmasına kesinlikle izin verilmez. Bunu şimdilik moderatörlerimiz idare edebiliyor. Ancak kalabalık çok arttığında yardımına ihtiyaç duyabiliriz. Bu durumda kötüye kullanımı bildirebilir, görsel anlamda hakkınızı ihlal edenlere engel olabilirsiniz.

AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesi neden ücretsiz?

Burada herşey tamamen ücretsiz! Google reklam ortaklığı için gerekli standartları yerine getiren ilk yerel gay sosyal ağ projesi olan AngelsTurkiye şu aşamada sadece reklam gösterimiyle çalışır ve herhangi bir üyelik yükseltmesiyle reklamları kaldırmanın yolu yoktur. Ancak yakında ne olur bilemeyiz. Arkamızda güçlü bir yazılım ekibi taleplerimizi karşılamaya hazır. Dilersen bize nasıl daha iyi olabileceğimizi iletebilirsin.

HEMEN ŞİMDİ AŞK İÇİN BİR NOT BIRAK

*Kullanıcı sayısından bağımsız bir şekilde, aktivitenin artmasından kaynaklı kısa süreli erişim problemleri veya görüntülü aramanın başarısız sonuçlanması gibi sorunları yaşamanız söz konusu olabilir. Bu durum çoğunlukla tarayıcı kaynaklı olabilmekle birlikte, bazen yoğun aktivite kaynaklı ve dolayısıyla servis sağlayıcımızdan kaynaklıdır. Yazılımımız olası her türlü sistemsel hatalardan arındırılmış yüksek mühendislik ile bu alanda son derece uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Keza bu bilgiler yazılım firmamız tarafından bize sunulmaktadır. Mesajlaşma veya diğer özellikleri hiç bir sorun olmadan kullanabilirsiniz, keza tüm özelliklerin sorunsuz çalışıp çalışmadığını sıklıkla kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılarşırsanız bunu bize iletmekten lütfen çekinmeyiniz. Gökkuşağının renkleriyle, Ay Yıldızlı heyecan verici yeni logomuzla birlikte çevrim içi olmaya devam ediyoruz. 2017'den beri