Gay arkadaşlık ve sohbet sitesi

GAY ARKADAŞLIK VE SOHBET UYGULAMASI GOOGLE VE APPLE MAĞAZALARINDA 

Gay arkadaşlık ve sohbet sitesi AngelsTurkiye, premium özellikleriyle yeni nesil gay sosyal ağı ve sohbet sitesidir. Ayrıca tamamen ücretsiz! Türkiyedeki diğer gay arkadaşlık sitelerine alternatif olması amacıyla kurulan projemiz, iyi bir yazılım işçiliğinin ürünü olup, Türkiyedeki LGBT topluluğunun daha fazla etkileşimde bulunabileceği bir gay sosyal ağ projesidir. En kilit özellikleri bünyesinde barındıran AngelsTurkiye güçlü arayüzüyle, daha düzenli bir kullanım ve hepsi bir arada olan bütünleşik alt yapısıyla, Türkiyedeki diğer bir çok arkadaşlık sitelerine dahi kıyasla daha verimli bir iletişim sağlar. Apple Store ve Google Play mağazalarından indirebileceğiniz uyglamalarımız ile iletişimde ve etkileşimde kalmak hiç olmadığı kadar kolay. Görüntülü ve sesli sohbet seçeneklerinide bir arada sunan projemizde, 3 boyutlu galerilere kendi resimlerinizi yükleyebilir veya interaktif odaları ve tanışmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz! Dilerseniz bize nasıl daha iyi olabileceğimizi veya varsa fikirlerinizi iletmekten çekinmeyiniz. Moderatörlerimiz istek öneri veya yardım desteğinizi bize iletecektir.

Kişisel bir tercümana kim hayır diyebilir?

Google Translate, bir arkadaşlık sitesine entegre olursa nasıl olur? AngelsTurkiye olur :)

Ne? Gay arkadaşlık sitesi mi? Google Translate entegre mi? Nasıl yani? Google gay mi ? :) Yok değil ama olsaydı cinsiyetsiz veya nonbinary olurdu :) Elbette ki Google buranın bir gay arkadaşlık sitesi olmasına aldırış etmiyor. Google Translate servisinin sunduğu kişisel bir tercümana kim hayır diyebilir? Servislerini destekleyen, yazılım mühendisliğini bünyesinde barındıran tüm projelere açık. Ancak gerekliliği tartışılır..... Kısaca diyebiliriz ki; Devir değişiyor ve bazen kişiler mutluluğu uzakta arayabilir, yanındaki biriyle dil bazlı sebeplerden ötürü iletişim sağlayamayabilir ya da arayış tanımlarının artık farklı parametreleri olduğunu da söylemek söz konusu. Örneğin, Geleceğin arkadaşlık siteleri başlıklı bu yazıda madalyonun öteki yüzüne bir değinmek istedik! Dilerseniz kısaca bir göz atabilirsiniz. Ayrıca, yeni nesil LGBT bireylerin algı bazında 90'lar kuşağından biraz daha farklı düşündüğü gerçeğini de göz önünde bulundurursak, çoklu dilde etkileşimi ve özel bir tercüme servisini hem ilginç hemde eğlenceli ve teşvik edici bulabilirsiniz.   

Dünyanın her yerinden insanlarla yazışabilmen için tercüman özelliğini etkinleştirdik. Sen kendi dilinde yaz, karşındaki diğer kişi kendi dilinde görsün

Sohbette tercüme: cümle cümle kopyala yapıştır yapmanıza gerek yok!

Google translate, tercüme amaçlı olarak çoğumuzun kullandığı güçlü bir seçenek, ancak her bir cümleyi tek tek çevirmek veya tek bir paragrafı tercüme etmek için kopyala yapıştır yapmanız gerekiyor. Ancak biriyle aynı anda yazışırken çevirse daha pratik olmazmıydı? Yazılım sektörünün son trendlerinden biri olan bu özellik AngelsTurkiye platfromunda! Sen onu nasıl kullanmak istersen kullan! Dilersen hali hazırda yazıştığın birine buraya üye olmasını söyle ve tercümeyle uğraşmadan iletişimde kal! (şu an, çoklu dilde tercümeyle sohbet özelliği, Google tarafından sınır durumdadır. Ancak şu aşamada tarafımıza Google'dan olumsuz bir bildirim almadık ve sorunsuz çalışmaktadır) Gay arkadaşlık siteleri ve diğer arkadaşlık siteleri arasında Google Translate ile entegre çalışan başka site var mı? :) çok da önemli ama sadece ingilizce bilmek yetmezse bu işe yarar.

Google translate entegre ilk gay arkadaşlık sitesi

Kameralı görüşmeyi destekleyen bir gay arkadaşlık ve sohbet uygulaması 

AngelsTurkiye, 'kameralı gay arkadaşlık sitesi' konseptini bünyesine entegre eden bir gay sosyal ağ projesidir. Kameralı görüşme özelliği, genellikle gizlilik ve benzeri sebeplerden ötürü, bir şekilde resim yüklemek konusunda kararsız veya çekimser kalan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Veya aşk için ilk kıvılcımda olabilir :) Hepsinden de önemlisi karşılıklı hoşlaştığınız biriyle görüntülü görüşme yapmak çok heyecan verici bir deneyim. E tabi Whatsapp'dan daha iyi bir görüntülü görüşme deneyimi sunabileceğimizi de kastetmiyoruz çünkü bu, kıyas götürmeyecek kadar derin ve hatta bir o kadar da pahalı bir detay olacaktır :) Ancak hassas iletişim bilgilerinizi paylaşmadan öncesi, çok işe yarar bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz :)  Eğer güçlü bir internet bağlantınız var ise; Görüntülü görüşme kalitesinin Whatsap ile benzer bir deneyim olacağını söyleyebilirz! S.S.S sayfasında kullanım ayrıntılarına bakabilirsin.

Gay arkadaşlık ve sohbet uygulaması AngelsTurkiye   kameralı gay sohbet ve arkadaşlık sitesi

kameralı gay sohbetkameralı gay sohbet

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık ve sohbet sitesine neden üye olmalısınız?

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık servisi projemiz 2017 mart ayında yayın hayatına başladı ve 2 yıl gibi kısa sürede 6000 üye üye sayısına ulaştı. Elbetteki hedefimiz çok daha büyük kitlelere ulaşmak ve kalabalık arttığında her şeyin çok daha eğlenceli olacağının farkındayız. Lakin arkadaşlık sitelerinin tümü için büyük kitlelere ulaşmak zaman, güven ve ekonomik güç gerektirir. Yinede bilmenizi isteriz ki, sosyal medyadaki bütün kanallarımız sayesinde 6000 üye sayısına ulaştık! Ve bütün kişiler profili etkinleştirilmiş kişilerdir. Projemize katılan tüm üyelerimize teşekkür eder görünürlük çalışmalarımızın devam ettiğini ve edeceğini belirtmek isteriz. Kusursuz bir sisteme dönüşmemiz kısa bir zaman meselesi, ve çok daha fazla kalabalığın burada olması için bütçe planlamalarımız sürmekte! Bu süreçte kesinlikle sahte, bot veya spam üyeliklere izin verilmemiş ve verilmeyecektir. Zira yüzde yüz adil bir platfrom oluşturma çabası içindeyiz. Sosyal medya kanallarımız sayesinde sitemize üye olan kişiler senin için yep yeni kişilerden oluşuyor dersek çok yanlış olmaz. Elbette arkadaşlık sitelerinde insanların genel arayışlarının ne olduğu veya olacağı konusunda veya özelde nasıl bir ikili ilişki kuracakları konusunda da elimizden bir şey gelmez ve buna müdahele etmek imkansızdır. Ayrıca, gay arkadaşlık uygulamalarının büyük bir çoğunluğunda, açık ve kapalı kişiler, yani, kendi yönelimini özgürce ifade edebilenlerin yanı sıra, kendini gizlemek zorunda kalan kişiler de söz konusu olacaktır. Bu bağlamda tek gecelik ilişkiler veya ciddi ilişki arayışında olan kişileri yüzde yüz ayrıştırabilmemiz de söz konusu olamaz. Ama elimizden gelenin en iyisi yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Daha ciddi ilişkiler için daha adil bir platfrom! 

Söz konusu insan ise sonuçları çok doğru hesaplamak ne kadar doğru olabilir ki? Bu bilinçle birlikte biz, yine de ince eleyip sık dokumaya özen gösteriyor ve basit önlemler almaya çalışıyoruz. Ciddi düşünenler işe ciddiyetle başlar. Bü yüzden mail adresine gönderilen aktivasyon linkiyle profilini etkinleştirmeyenler, AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık platfromundan faydalanamaz ve bu üyelikler zamanla silinir. Mail aktivasyon ve avantajları için sayfasına mutlaka bakınız Profil tüyoları

Farklı yüzlerden oluşan yeni bir eşcinsel topluluğu mu?

Diğer eşcinsel arkadaşlık ve sohbet uygulamarına üye olmayan farklı bir eşcinsel kitleye ulaşan bloglarımız sayesinde burada yep yeni veya daha önce hiç görmediğin yüzlerle karşılaşman olası! AngelsTurkiye sosyal medyanın daha az talep gören kitlelerine de el attı! Diğer bambaşka ortamlardaki eşcinsel bireylere görünürlük sağladı. Eşsinsel topluluğu sadece Twitter veya İnstagramda değil. AngelsTurkiye tüm sosyal medya kallarında özel şeyler arayanlara aşk için burada bir not bırakmalarını iletti... Buna en ilginç kitlelerden birini barındıran Reddit dahil. Ancak yine de, diğer gay arkadaşlık sitelerinde görmediğiniz yeni yüzlerle karşılaşıp karşılaşmayacağınız konusunda yüzde yüz emin olamayız. Keza buna engel de olamayız! Ancak sosyal medyadaki kitlemizi göz önünde bulundurunca, bizi takip eden veya blog sitelerimizi ziyaret eden gay erkeklerin, (ve diğer yönelimlerin) önemli bir çoğunluğunun ciddi bir ilişki arayışında olduklarını düşünüyoruz. Keza sanılanın aksine arkadaşlık sitelerinde aranılan şeyin tek gecelik ilişkilerden ziyade uzun süreli veya ömürlük ilişkiler olduğu bilimselsel bir kanı. Bilimsel verilerle toplumsal verilerin bir biriyle tutuşması ise apayrı paramatreler bütünüdür. Ancak, söz konusu ciddi ilişkiler yaşamaksa, bunun, senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir platfromda olabileceğini düşünüyoruz. İkili ilişkilerinizde, özelinizde ne yaşarsınız bunu bilemez ve hiç bir şeyin garantisini veremeyiz. Ancak basit önlemler ile sitedeki iletişimin ciddiyetini ve sürekliliğini sağlamaya çalışabiliriz. Tabiki gizlilik hakkınızı korumak için en ince ayrıntılar düşünüldü. 

NASIL İŞE YARAR?

Akış etkinliği

Burada, diğer erkeklerle etkileşimde ve iletişimde kalmak, alışık olduğun sosyal medya deneyiminden bile daha kolay. Veya ilk girişte genel arayüze hakim olman doğal olarak zaman alabilir. Ancak burada takipçiye ihtiyacın yok. Akış etkinliği tüm üyelerin bir birleriyle iletişimde kalmaları için tasarlanmış bir zaman tünelidir. Canlı akış etkinliği, birilerine merhaba demenin en kolay yoludur. İnsanlar isteklerini arayışlarını veya kişisel tanıtımlarını burada paylaşırlar. Profiline ve duvarına yüklediğin resimler herkese açık olarak paylaşılır ve sitedeki herkes seni orada görür! Bir başkasının duvarında bile sohbet başlatabilirsin. Kendi akışındaki gönderilerin klasik zaman tüneli gibi çalışır ve dilersen kısıtlayabilirsin! Ancak, profil resmin ve kapak resimlerin herkese açık olarak ayarlanır ve akış etkinliğinde ve sitenin anasayfasında diğer üyelere gösterilir ve gizlenemez. (Yakında özel resimler mödülü etkinleştirilecek. Bu süre boyunca hassas içeriğini zaman tünelinde kısıtlayabilirsin) 

TAMAMEN GİZLİ KAL

Kendi kişisel akışın tamemen sana özel. Dilersen kendini ve kişisel duvarını diğer herkesten gizleyebilir ve sadece arkadaşlığa izin verdiklerinin görmesini sağlayabilirsin. Bunun için duvarında paylaştıklarını ve çıplaklık içeren diğer  gönderilerini paylaştıktan hemen sonra 'sadece arkadaşlarım' veya 'sadece ben' şeklinde paylaşabilirsin! Paylaşımlarını tamamen gizli tutmak sana kalmış! +18 görsellere dikkat

Üyeler

Canlı akışın kalabalığı sana sıkıcı gelirse, sana en yakın olanları veya diğer bölgelerdeki erkekleri üyeler sekmesindeki filtreler ile görebilirsin. Dilersen filtreme seçeneklerinin tümünü seçerek de göz atabilirsin!

Bildirimler ile daima iletişimde kal

Çöp çatan sitelerinin çoğu, bazılarının basit düzeyde yapay zeka algoritmasıyla oluşturulduğu ve de birbirine benzer veya farklı özellikleri olan, ve bunları size servis etmek için sunulmuş sıradan sanal ortamlardır. AngelsTurkiye bütünleşik özellikleriyle sıradanlıktan uzak bir yer! Bildirimler, kapatmadığınız sürece çevrim içi olmadığınız zamanlarda, arka planda çalışır ve sizinle ilgilenen mesaj atan veya profilinzde etkileşime geçenler hemen size bildirilir ve bildirimler tamamen ücretsizdir! (şu aşamada en önemli bildirimler etkin)  

Özgür ol... kendin ol, aşkı bul! 

Özgür ol kendin ol! Aslında bizim için önemli bir slogan. Ve bu slogan, aslında aşkı bulman için var! Burada, eşcinselliğini ve yönelimini rahatlıkla ifade edebilirsin. Yönelimin veya kendini nasıl tanımladığın konusunda rahat hissetmen için site genelinde cinsiyet rollerinizi belirleyen seçenekler sunulmuştur. Bunlar sırasıyla Gay(Aktif), Gay(Pasif), Gay(A-P), Crossdresser(kadınsı giyinen), Biseks Erkek, Biseks Kadın şeklinde olup talep gereği bu şekilde sınıflandırılmıştır. İlgi alanı dışında bırakmak istediklerinizi filtreleme seçenekleriyle ayrıştırabilirsiniz! Ne de olsa ilişkiler bir yerde temel içgüdü ve elektirk meselesidir!

AngelsTrukiye Eşcinsel topluluğuna kendilerini ve yönelimlerini özgürce ifade etmeleri için sunulmuş ücretsiz bir platformdur. Projemizde ayrıca kişilerin, yetişkin görsellerinin umuma aykırı bir şekilde yayınlanmasına kesinlikle izin verilmez. Bunu şimdilik moderatörlerimiz idare edebiliyor. Ancak kalabalık çok arttığında yardımına ihtiyaç duyabiliriz. Bu durumda kötüye kullanımı bildirebilisin.

AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesi nasıl ücretsiz?

Burada herşey tamamen ücretsiz! Google reklam ortaklığı için gerekli standartları sağlayan yerel gay arkadaşlık ve sosyal ağ projesi AngelsTurkiye şu aşamada sadece reklam gösterimiyle çalışır. Ancak dilerseniz üyelik yükseltmesiyle reklamları kaldırabilirsiniz. Burayı reklamlar sayesinde ücretsiz barındırabiliyoruz. Reklamlar, Google tarafından otomatik olrak kullanıcı deneyimini göz önünde tutularak yayınlanmaktadır. Böylece fazla rahatsız olacağınızı düşünmüyoruz. Ancak yinede reklam deyip geçmeyin, keza reklamlarla işinize yarar bişeyler görme ihtimaliniz de yüksek. 

HEMEN ŞİMDİ AŞK İÇİN BİR NOT BIRAK

*Kullanıcı sayısından bağımsız bir şekilde, aktivitenin artmasından kaynaklı kısa süreli erişim problemleri veya görüntülü aramanın başarısız sonuçlanması gibi sorunları yaşamanız söz konusu olabilir. Bu durum çoğunlukla tarayıcı kaynaklı olabilmekle birlikte, bazen yoğun aktivite kaynaklı ve dolayısıyla servis sağlayıcımızdan kaynaklıdır. Yazılımımız olası her türlü sistemsel hatalardan arındırılmış yüksek mühendislik ile bu alanda son derece uzman yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Keza bu bilgiler yazılım firmamız tarafından bize sunulmaktadır. Mesajlaşma veya diğer özellikleri hiç bir sorun olmadan kullanabilirsiniz, keza tüm özelliklerin sorunsuz çalışıp çalışmadığını sıklıkla kontrol ediyoruz. Herhangi bir sorun ile karşılarşırsanız bunu bize iletmekten lütfen çekinmeyiniz. Gökkuşağının renkleriyle, Ay Yıldızlı heyecan verici yeni logomuzla birlikte çevrim içi olmaya devam edeceğiz. 2017'den beri