Hesabınız var mı? Giriş yap
Temel düzeyde sesli ve görüntülü arama özellikleriyle Türkiye'nin en yeni gay arkadaşlık, sohbet ve tanışma sitesi.

Gay arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye

 

Gay arkadaşlık sitesi Angelsturkiye senin için yep yeni ve çok değişik bazı özellikleri minimal düzeyde barındıran ve temel düzeyde görüntülü ve sesli görüşme yapabileceğiniz bir arkadaşlık ve sohbet sitesidir. Ve tamamen ücretsiz! Türkiyedeki diğer gay arkadaşlık sitelerine ufak çapta değişik bir alternatif olması amacıyla kurulan projemiz İngilteredeki firmalardan birinin sunduğu hazır bir yazılım olup AngelsTurkiye alan adına lisanslanmıştır. Başlangıç aşamasındaki bir proje için fazla kapsamlı özellikler sunan bu yazılımı tercih etmemizin sebeplerinden bazıları; Türkiyedeki Lezbiyen gay trans topluluğuna hitap eden arkadaşlık sitelerinin diğerlerinden çok daha güçlü bir tasarıma sahip olması, daha düzenli bir kullanım sunması ve hepsi bir arada olan bütünleşik alt yapısı ile çoğu klasik arkadaşlık sitelerine kıyasla çok daha verimli bir iletişim sağlamasıdır. 

 

Lgbt topluluğunu AngelsTurkiye Platfromuna bekliyoruz  

gay_arkadaslik

 

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesine neden üye olmalısınız?

Projemiz 2017 mart ayında yayın hayatına başladı ve 1 yıl gibi kısa sürede binlerce üye sayısına ulaştı. Elbetteki hedefimiz on binlere, yüzbinlere ulaşmak. Lakin arkadaşlık sitelerinin tümü için denebilir ki; Bir topluluğu oluşturmak zaman meselesidir. Ve kalabalık arttığında her şeyin çok daha eğlenceli olacağının farkındayız. Bu tarz sanal ortamlarda gerçek kişilerden oluşan bir kitleye ulaşmak çok zaman ve ekenomik güç gerektirir. Neyseki sosyal medyadaki bütün kanallarımız sayesinde binlerce üyeyi sitemize toplamayı başardık. Bu süreçte kesinlikle sahte, bot veya spam üyeliklere izin verilmemiş ve verilmeyecektir zira yüzde yüz adil bir platfrom oluşturma çabası içindeyiz. Sosyal medya kanallarımız sayesinde sitemize üye olan kişiler senin için yep yeni kişilerden oluşuyor dersek çok yanlış olmaz. Elbette arkadaşlık sitelerinde insanların genel arayışlarının ne olduğu veya olacağı konusunda veya özelde nasıl bir ikili ilişki kuracağınız konusunda elimizden bir şey gelmez ve buna müdahele etmek imkansızdır. Ayrıca, gay arkadaşlık uygulamalarının büyük bir çoğunluğunda, açık ve kapalı kişiler, yani kendi yönelimini özgürce ifade edebilenlerin yanı sıra, kendini gizlemek zorunda kalan kişiler de söz konusu olacaktır. Bu bağlamda tek gecelik ilişkiler veya ciddi ilişki arayışında olan kişileri yüzde yüz ayrıştırabilmemiz de söz konusu olamaz. Ama elimizden gelenin en iyisi yapmak için uğraştığımızı bilmenizi isteriz.

 

Daha ciddi ilişkiler için daha adil bir platfrom!

İletşimde ciddiyet ve samimiyet gerçek bir iletişim adresinde saklı olabilir? 

Söz konusu insan ise sonuçları çok doğru hesaplamak ne kadar doğru olabilir ki? Bu bilinçle birlikte biz, yine de ince eleyip sık dokumaya özen gösteriyoruz. En azından ciddi önlemler almaya çalışıyoruz. Robot üyeliklere kesinlikle izin vermiyoruz. Ciddi düşünenler işe ciddiyetle başlar. Bü yüzden mail adresine gönderilen aktivasyon linkiyle profilini etkinleştirmeyenler, AngelsTurkiye platfromundan faydalanamaz. Şahsi bir mail adresi olmak zorunda değil. Aktivasyon linkini alabileceğiniz herhangi bir mail yeterli olacaktır. Bu, öncelikle sizin robot olmadığınızı doğrulamak ve sitenin ücretsiz sunulan tüm özelliklerini sınırsızca kullanabilmeniz ve ayrıca şifrenizi unutmanız durumunda şifrenizi sıfırlayabilmek için de gereklidir. 

Nasıl işe yarar?

Çöp çatan sitelerinin çoğu (gerçek ve doğru bir iletişim adresi kullanmanız durumunda daha sağlıklı çalışmak için programlanmış, bazılarının basit düzeyde yapay zeka algoritmasıyla oluşturulduğu) sanal mekanlardır. Hepsi de birbirine benzer veya farklı özellikleri olan, size hizmet etmek için sunulmuş sıradan web siteleridir. Ancak sıradan deyip geçmemek gerekiyor, çünkü bu siteler, asıl işlerini, siz çevrim içiyken değil, çevrim dışıyken yapıyor. Ve hepsininde 'yazılım mimarisi' açısından zekaları farklıdır. Yani siz çevrim içi olmadığınız zamanlarda belirlediğiniz kriterlere uyan kişileri size sunmak için binlerce işlem gerçekleştirir. AngelsTurkiye platfromunun çok güçlü bir filtreleme özelliği vardır. AngelsTurkiye basit düzeyde yapay zeka ile çalışan bir sistem olup belirlediğiniz tüm kriterlere uygun en iyi adaylardan başkasını size önermez. Zamanla kullandıkça otomatik gönderilen haftalık bültenlerin ne kadar faydalı olduğuna siz karar verin. Özellikle de kalabalık arttığında bu çok daha eğlenceli olabilir.

  

Özgür ol, kendin ol, aşkı bul!

Diğer gay arkadaşlık sitelerinde görmediğiniz yeni yüzlerle karşılaşıp karşılaşmayacağınız konusunda emin olamayız ancak sosyal medyadaki kitlemizi göz önünde bulundurunca, bizi takip eden veya blog sitelerimizi ziyaret gay erkeklerin önemli bir çoğunluğunun ciddi bir ilişki arayışında oldukları sonucunu çıkardık. Buna istinaden AngelsTurkiye böyle düşünenlere özgü bir platfrom olsun istedik. Keza sanılanın aksine arkadaşlık sitelerinde aranılan şeyin tek gecelik ilişkilerden ziyade uzun süreli veya ömürlük ilişkiler olduğu bilimselsel bir kanı. Bilimsel verilerle toplumsal verilerin bir biriyle tutuşması ise ap ayrı paramatreler bütünüdür. Bu bağlamda biz, en azından daha ciddi ilişkiler arayışı içinde olan bir kitle oluşturmak için uğraşıyoruz. Ve söz konusu ciddi ilişkiler yaşamaksa, bunun, senin gibi düşünenlerin çok olduğu bir platfromda olabileceği kanaatindeyiz. İkili ilişkilerinizde, özelinizde ne yaşarsınız bunu bilemez ve hiç bir şeyin garantisini veremeyiz. Ancak basit önlemler ile sitedeki iletişimin ciddiyetini stabil tutmak için uğraşıyoruz. Ve tabiki gizlilik hakkınızı korumak için en ince ayrıntılar düşünüldü. Tüm filtreleme özelliklerini isteğinize göre şekillendirebilirsiniz. Ve bildirimlerinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz bütün bildirimleri kapatıp asla rahatsız edilmezsiniz! 

Sitemizde birden fazla cinsel yönelim seçeneği söz konusu; Çünkü gerçek hayattada Lgbt topluluğu birden fazla yönelimden ibaret bir kitledir. Bu sebpten ötürü projemizi, kişilerin sadece gay arkadaşlık, lezbiyen arkadaşlık veya trans arkadaşlık gibi bir yönelim ayrımının söz konusu olduğu, daha spesifik kategorilere sıkıştırmak istemedik. Tüm Lgbt topluluğunun bir çatı altında olmasının daha sağlıklı ilişkiler, dostluklar, arkadaşlıklar ve daha kaliteli bir sohbet ortamı oluşturabileceğini düşündük. Ayrıca şöyle bir düşününce; Herhangi bir gay külüp veya benzeri bir eğlence mekanına gittiğinizde orada kadını, erkeği, lezbiyeni, eşcinseli, transları ayrı bir yere koyuyorlar mı? Veya bizim sınırladırmamıza gerek var mı ? İlgi alanı dışında bırakmak istediklerinizi, en ince ayrtıntısına kadar güçlü filtreleme seçenekleriyle ayrıştırabilirsiniz de! Ne de olsa ilişkiler bir yerde temel içgüdü ve elektirk meselesidir bununda bilincindeyiz! Heteroseksüel kadın ve erkeklere de açık olan projemiz tüm Lgbt topluluğuna kendilerini ve yönelimlerini özgürce ifade etmeleri için sunulmuş ücretsiz bir platformdur   

Sınırsız mesajlaşma

Sınırsız profil ziyareti

Sınırsız ziyaretçi raporu

Sınırsız özel ve herkese açık fotoğraf yükleme (suistimale kapalı)

Sınırsız sesli görüşme (temel düzeyde)

Sınırsız görüntülü görüşme  (temel düzeyde)

Karşılıklı veya yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz oyunlar (temel düzeyde)

Arttırılmış gerçeklik ortamında sokakta sohbet 

3 boyutlu odalar da sınırsızca dolaş (oluşturduğun avatarınla gezmek ilginç bir deneyim olacaktır)

angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_d_rooms_night_tour_mehtap_turu

 

 angelsTurkiye_lgbt_arkadaslik_sitesi_3_boyutlu_odalar

 

AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesi neden ücretsiz?

AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesi Godaddy firmasının, güçlü hosting paketlerinden bir tanesinde barınıyor. Şu anki hosting seçeneğimiz binlerce üyeyi kaldıracak kadar güçlü* Bu süre boyunca projemiz tamamen ücretsiz kalacaktır. Bu süreçte sitemizde zamanla oluşan trafik ve reklam gelirleriyle hosting ücretlerini karşılayabilmek için Google reklamlarını sistemimize entegre ettik. Reklamları kaldırmak isterseniz aylık 15 tl gibi küçük bir ücretle reklamlardan tamamen arınmış bir şekilde projemizi sınırsızca kullanmaya devam edebilirsiniz. Reklamlardan rahatsız değilseniz  hiç bir şey ödemeden sitemizi kullanabilirsiniz.