Gay arkadaşlık ve sohbet sitesi

GAY ARKADAŞLIK VE SOHBET UYGULAMASI GOOGLE VE APPLE MAĞAZALARINDA 

Gay arkadaşlık ve sohbet sitesi AngelsTurkiye, premium özellikleriyle yeni nesil gay sosyal ağı ve sohbet sitesidir. Ayrıca tamamen ücretsiz! Türkiyedeki diğer gay arkadaşlık sitelerine alternatif olması amacıyla kurulan projemiz, iyi bir yazılım işçiliğinin ürünü olup, Türkiyedeki LGBT topluluğunun daha fazla etkileşimde bulunabileceği bir gay sosyal ağ projesidir. En kilit özellikleri bünyesinde barındıran AngelsTurkiye güçlü arayüzüyle, daha düzenli bir kullanım ve hepsi bir arada olan bütünleşik alt yapısıyla, Türkiyedeki diğer bir çok arkadaşlık sitelerine dahi kıyasla daha verimli bir iletişim sağlar. Apple Store ve Google Play mağazalarından indirebileceğiniz uyglamalarımız ile iletişimde ve etkileşimde kalmak hiç olmadığı kadar kolay. Görüntülü ve sesli sohbet seçeneklerinide bir arada sunan projemizde, 3 boyutlu galerilere kendi resimlerinizi yükleyebilir veya interaktif odaları ve tanışmanın yeni yollarını keşfedebilirsiniz! Dilerseniz bize nasıl daha iyi olabileceğimizi veya varsa fikirlerinizi iletmekten çekinmeyiniz. Moderatörlerimiz istek öneri veya yardım desteğinizi bize iletecektir.

 

Gay Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi AngelsTurkiye'de Mutluluğu Bulman Dileğiyle

gay sohbet sitesi yeni nesil

Türkiye'de eşcinsel erkekler ve diğer LGBT bireylerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi Angelsturkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızdan gelen kullanıcılarımızın katılımı ile bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artması ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin. 'O' özel kişiyi bulman ümidyle.

Yeni Nesil Gay Sohbet Ve Arkadaşlık Sitesi

Bir yazılım firmanın lisanslı ürünü olup 2001 yılından bu yana geliştirilen muhteşem bir arkadaşlık ve sosyal ağ sitesi uygulaması olan AngelsTürkiye, Türkiyeyi uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü yeni nesil bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabilirsin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Sizce de ilginç bir detay değil mi? AngelsTürkiye eşsinsel topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebilecek yeni insanlar tanımak hiç fena olmaz diyorsanız, hemen uygulama mağazalarından indirebilir ve hemen etkileşime başlayabilirsiniz

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için yeni bir arkadaşlık ve sohbet servisi

Angelsturkiye, özellikle eşcinsel erkekler için uyarlanmış, güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet uygulaması ve sitesidir. Günümüzde Türkiye'de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında 'gay sohbet siteleri' vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısi olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu. Yani arama sonuçlarındaki listelerde 'gay sohbet sitesi' başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gay arkadaşlık sitelerinin dışında diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok, heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri, aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşma umuduyla katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve tüm LGBT camiiası için özel olarak yapılmıştır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir gay sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur.

Projemiz tamamen ücretsiz. Üstelik projemizi öne çıkaran en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır. Kullanıcılar görüntülü aramayı bilgisayar ortamında daha sıkıntısız deneyimleyebilir. Görüntülü görüşme özelliği şu aşamada mobil ortamda, yazılım firmasının gerekli gördüğü standartları taşıyan cihaz ve tarayıcılarda sağlıklı çalışmaktadır. Çoğunlukla sıkıntsız çalışmasını beklemekteyiz. Olası hatalar yazılım firmasına sürekli bildirilmektedir. Bize karşılaştığınız hataları lütfen iletiniz.

AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, alaksız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alaksız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet ve paylaşım platfromudur ve kitle sadece LGBT ve veya LGBT curious bireylerden ibarettir. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz amacımız, Türkiyede, LGBT topluluğunun, kendini özgürce ifade edebileceği ve ciddi ilişkiler beklentisinde olanların uğrak noktası olabilecek alternatif bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmaktır.

*AngelsTurkiye gay arkadaşlık platfromunun, yanıltıcı, alakasız profiller veya kimliklerle kullanılmasına veya uygun olmayan bir fotoğrafın herkese açık şekilde paylaşılmasına veya profilin herhangi bir şekilde kötüye kullanılmasına izin verilmemektedir. Bu, tüm kullanıcıların haklarını eşit oranda korumak için alınmış basit önlemlerden biri olmakla birlikte bu profilleri manuel olarak siliyoruz. Bunun dışında eposta hesabı ile üyeliğini etkinleştirmeyen üyelikler sisteme giriş yapamaz ve 24 saatin sonunda otomatik olarak silinir. Uygulamamız çok yeni olduğu için tüm konularda tüm kullanıcılarımızı toplam üye sayısına kadar net bir şekilde bilgilendiririz. Böylece beklentileriniz ve karşılaştıklarınız konusunda hayal kırıklığı yaşamanızı istemeyiz. Sanal ortamda çevrim içi bir topluluk oluşturmak zaman meselesi olmasına rağmen, bu zaman boyunca hiç bir yanıltıcı profile veya görsele izin verilmeyecektir. Kullanıcılarımızın çoğu birbiriyle etkileşim içinde olan gerçek kişiler olup aynı anda çevrim içi olma sayısı da artış göstermekte ve artmaya devam etmektedir. Şişme rakamlar veya bir daha asla gelmeyen kullanıcıları toplam kullanıcı sayımızı yansıtan rakamlara asla katmıyoruz. Üye sayımız 6000'e yaklaşmaktadır.