Kullanım (S.S.S)

Site kullanımı ile alakalı bazı temel bilgiler 

1- Profilime nasıl fotoğraf yüklerim? (videolu anlatım)

Herhangi bir sayfadan alttaki video gösterildiği gibi 'Profilim' sekmesine tıklayın. Profil sayfanıza geldiğinizde solda profil resmi kutucuğunda 'fotoğraf ekle' düğmesine tıklayın ve cihazınızdan bir fotoğraf seçin. 

Dilerseniz fotoğrafı tanımlayan bir yazı ekleyebilir, varsa eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz. Veya daha fazla fotoğraf yükleyebilirsiniz. Masaüstünden girişl yapıyorsanız aynı anda birden fazla fotoğraf seçebilrsiniz. 

 

Yüklediğiniz fotoğraflar yayınlanmadan önce beklemeye alınacak ve yöneticiler tarafından kontrol edilecektir. Bu sırada fotoğraf(lar)ınız üzerinde beklemede olduğunu belirten küçük bir saat resmi belirecektir. Yükleyeceğiniz her fotoğraf için bu süreç aynıdır. Lütfen resim kurallarına uyunuz.

 Fotoğrafınızı silmek, gizlemek veya sağa sola çevirmek için 'Resimlerim' sekmesine gidin.

Lütfen profilinize kurallara uygun bir medya yüklediğinizden emin olun. Çıplaklık içeren veya şahsi iletişim bilgisi gibi hassas bilgi paylaşımı için buradaki yazıya bakabilirsiniz. 

Mobil arayüz kullanım

VİDEOLU AnLATIM YAKINDA EKLENECEKTİR

 

2- Başka bir resmi nasıl profil fotoğrafı yapabilirim?

Profilinize yüklediğiniz fotoğraflardan başka bir tanesini profil fotosu yapmak için videoda gösterilen fotoğraflarım sayfasına gidin. Fotoğraflarınızın sağ üstündeki ayarlar işaretini göreceksiniz. Tıkladığınızda 'profil resmi yap' seçeneğini göreceksiniz.