Hesabınız var mı? Giriş yap
Yardım (S.S.S)

Site kullanımı ile alakalı bazı temel bilgiler 

1-Profilime nasıl fotoğraf yüklerim? 

Profil fotoğrafı, özel fotoğraflar veya kısa video yüklemek için; 

Herhangi bir sayfadan alttaki resimde gösterildiği gibi 'Profilim' sekmesine tıklayın. Profil sayfanıza geldiğinizde solda profil resmi kutucuğunda 'fotoğraf ekle' düğmesine tıklayın ve cihazınızdan bir fotoğraf seçin. 

 

Dilerseniz fotoğrafı tanımlayan bir yazı ekleyebilir, varsa eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz. Veya daha fazla fotoğraf yükleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla fotoğraf seçebilrsiniz. 

profil_resmi_gay_arkadaslik

Yüklediğiniz fotoğraflar yayınlanmadan önce beklemeye alınacak ve yöneticiler tarafından kontrol edilecektir. Bu sırada fotoğraf(lar)ınız üzerinde beklemede olduğunu belirten küçük bir saat resmi belirecektir. Yükleyeceğiniz her fotoğraf için bu süreç aynıdır. Lütfen resim kurallarına uyunuz.

profil_foto_beklemede_gay_arkadaslik

 

 Fotoğrafınızı silmek, gizlemek veya sağa sola çevirmek için 'Resimlerim' sekmesine gidin. Alttaki görsele bakın.

 

resim_silme_dondurme_gizleme 

 

Özel resimleriniz için ayri bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüme ekleyeceğiniz fotoğraflar sadece izin verdiğiniz kişilere görünür. Dilerseniz kendinizi ifade eden bir video da yükleyebilirsiniz. Yükleyeceğiniz video gizlenemez ve herkese açık olacaktır. Lütfen kurallara uygun bir medya yüklediğinizden emin olun.

 

ozel_resim_video_yukleme_gay_arkadaslik

 

2- Başka bir resmi nasıl profil fotoğrafı yapabilirim?

 

Yüklediğiniz fotoğraflardan başka bir tanesini fotosu yapmak için istediğiniz resme tıklayın ve açılan slayt sayfasında profil fotoğrafı yapmak istediğiniz resmin sağ altındaki 'profil resmi yap' düğmesine tıklayın. (alltaki resme bakınız)

 

profil_resmini_degistirmek_gay_arkadaslik