Arttırılmış gerçeklik ve 3D odalar

3D ODALAR VE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

3 boyutlu odaların nasıl olduğunu merak ederseniz, üye olmanız gerekmeden alttaki linklerden bakabilirsiniz.

3 boyutlu sanal odalar, yeni nesil bir özellik olup yazılım firmamız tarafından özenle hazırlanmış eşsiz bir yazılım mühendisliği örneğidir. Birbirinden farklı bu odaların hepsinde kullanıcılarla etkileşime geçebilir ve muhteşem bir sanal deneyim yaşayabilirsiniz. 

Örneğin uaçan kaykay linkine tıkladığınızda karşınıza uçan kaykay Hover Board'u deneyebileceğiniz 3 boyutlu oda açılır. Dilerseniz sağ alttan diğer 3 boyutlu odalara girebilirsiniz. 3 boyutlu odalarda birini görürseniz sanal dünyada kendi oluşturduğu avatarıyla doşalan birileri olabilir... Her odanın kullanıcısı farklıdır. Tüm odalara bakabilirsiniz... Çok romantik odalar da var ;) Bir kaç tanesi altta 

UÇAN KAYKAY HOVER BOARD

3boyutlu uçan kaykay odasında birisi varsa onunla yazışabilirsin ;)

3BOYUTLU SİNEMA

3boyutlu sinema odasında izin verilen herhangi bir youtube videosunu ekleyebilirsiniz. Eğer oda kalablıksa herkes senin eklediğin videoyu görecek. Bunu yapabilmek için ekrana yaklaşmanız yeterli. 

ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Artırılmış gerçeklik ile sokak konumunu paylaş ve sokağında sohbet et. Artırılmış gerçeklik, özellikle son 6 7 yıldan buyana ciddi bir şekilde geliştirilen ileri düzey bir yazılım teknolojisidir ve sürekli geliştirilmeye devam ediyor. Artırılmış gerçeklik teknolojileri çeşitlilik gösterir ve bazıları farklı aparatlar gerektirebilir ve bu ortamların yazılım teknolojisi ve veya platformları farklılık gösterir. AngelsTurkiye Google haritaların artırılmış gerçeklik ortamı olan sokak görünümü (street view) teknolojisine tam entegre çalışır. Daha da ilginç olanı ise, burada kendi oluşturduğunuz avatarınızla görünmenize olanak tanır. Sistem konumuzunu genellikle otomatik olarak rastgele tespit etsede, haritalardan konumuzu değiştirebilir ve dünyanın farklı yerlerindeki insanlarla sohbet edebilirsiniz. Ayrıyeten sanal dünya veya artırılımış gerçeklikle alakalı daha fazla bilgi alttaki videoda

3 boyutlu eğlenceli odalar

Avatarınla bambaşka bir sen tasarla ve istediğin gibi görün

Gizlilikten yana endişeniz olmasın! İnsanlarla tanışmanın yollarından biri de sanal bir yüz ile sanal ortamda görüşmektir. Sistemdeki hazır avatarlardan birini seçebilir veya dilerseniz herhangi bir yüz fotoğrafınızı yükleyebilir ve sanal odalarda kendi oluştutduğunuz avatarınızıla dolaşabilirsiniz. 

Belki aradığın aşkı bir mehtap turunda bulabilirsin. 3D dünyada eğlenebileceğin farklı farklı odalar mevcut. Gecenin karanlığında burayı keşfetmek çok ilginç olabilir… Belki eğlenceli birileriyle tanışabilirsin. Birbirinizi fark etmeniz zor olmayacaktır.

Partnerlerine  şov yapmaya ne dersin ? Sinema salonuna git!

Sistemdeki muhteşem alt yapı sayesinde partnerinle birlikte sinema salonunda eğlenceli vakit geçirebilirsin. Ekrana yaklaştığında o an devam eden videoyu değiştirebileceğin bir link paneli açılır. Partnerine dinletmek veya izletmek istediğin bir klibin linkini youtube’dan kopyala yapıştır. Artık show senin, seçtiğin klip ile kendini özgürce ifade et! Oradaki herkes seni görsün

Biraz oyun vakit geçirmek için iyidir. 

Satranç oynamayı sever misin ? Peki iddalı mısın? Böylesini hiç görmedin çünkü bu dev satranç. Ayrıca birbirinden eğlenceli 4 farklı oyun modülü ile dilersen tek başına sisteme karşı veya dilersen odadaki biriyle karşılıklı oyna. Tüm özellikler tamamen ücretsiz.